logo
  • Травень 3, 2016

МК з професій “Лицювальник-плиточник; маляр; монтажник гіпсокартонних конструкцій; столяр будівельний”

Голова методичної комісії  з професій “Лицювальник-плиточник; маляр; монтажник гіпсокартонних конструкцій; столяр будівельний”

 

Стибір Олена Миколаївна

 

7777
Рисунок1

Лицювальник плиточник

Загальна характеристика професії

Професія лицювальника – плиточника відноситься до комплексу професій оздоблювальних робіт, що виконуються з метою підвищення довговічності будинків (споруд), надання їм естетичного вигляду. У процесі роботи лицювальник-плиточник застосовує різні механізми та інструменти: мозаїчно шліфувальні машини, розчиномішалки, трамбівки, катки, скрабки, кельми, шпателі, рівні тощо.

Плиточник знає види та основні властивості матеріалів, які застосовуються, склад розчинів, мастик, способи та технології їх приготування та застосування, способи розбивки, провішування, промаячування горизонтальної, вертикальної і криволінійної поверхонь, норми і правила проведення та приймання оздоблювальних робіт.

Плиточник проводить штукатурні роботи, робить покриття та лицювання стін прямими і фасонними плитками, робить ремонт та заміну плиток, виконує оздоблювальні роботи згідно з запланованим малюнком.

4 21 i5 лиц плит2

 

 

 

6767676

Маляр