• Травень 3, 2016

МК природничо-математичного циклу

Голова комісії природничо-математичного циклу 

Шевчук Ольга Георгіївна

 Методична комісія природничо-математичного циклу в рамках єдиної науково-методичної проблеми в 2016-2017 навчальному році буде працювати над проблемою

«Методичні аспекти  інформаційно-комунікаційних технологій у практику роботи викладачів природничо-математичного циклу»   

 Мета  викладачів методичної комісії: здійснення переходу до нової якості освіти через:

–  ріст професійної компетенції;

–  створення оптимальних умов для виявлення, розвитку і реалізації потенційних навиків обдарованих і високо мотивованих  учнів;

–  підвищення ефективності використання моніторингових досліджень;

–  підвищення виховної ролі уроку.

ПЛАН РОБОТИ

методичної комісії природничо-математичної  підготовки на 2017 – 2018 н.р.

ПЛАН     РОБОТИ  

методичної комісії природничо-математичної  підготовки на 2016 – 2017 н.р.

Презентація методичної комісії

45567778
 

Професійне портфоліо викладача фізики Суховірської Людмили Павлівни

Творчій звіт

педагогічного зростання викладача фізики Суховірської Л.П.

в міжатестаційний період з 2012-2017 н.р.
Метою моєї роботи є прищеплювати учням інтерес до вивчення фізики, вчити їх бачити необхідність знань з фізики, розвивати їхнє креативне мислення, виявляти та розвивати їх внутрішні ресурси.
Моє педагогічне кредо: «Щоб мати право навчати, необхідно постійно навчатися самому. При цьому учневі необхідно віддавати не тільки певну суму знань, але і частинку своєї душі»
888
 

Увага конкурс!

В рамках тижня “Природничо-математичного циклу” викладачі інформатики Сікорська А.І., Суховірська Л.П. проводять конкурс на кращу відеопрезентацію будівельних спеціальностей  нашого навчального закладу. Переглянути  роботи можна за посиланням

http://dnz-ptu8.in.ua/?page_id=15

Педагогічні читання 

19 січня 2017 року НМК ПТО у Кіровоградській області на базі ДНЗ “ПТУ № 8 м. Кіровоград” були проведені обласні педагогічні читання “Досвід народної педагогіки в умовах інноваційних змін в освіті”.

Від навчального закладу ДНЗ “ПТУ № 8 м.Кіровоград” в загальнометодичному заході прийняла участь викладач Суховірська Л.П. В рамках тематики виступу “Народна педагогіка як золотий фонд педагогічної науки” Людмила Павлівна виступила з темою

”Народні афоризми – педагогічна інтуїція народу”.
 


Методична комісія природничо-математичного циклу в рамках єдиної науково-методичної проблеми в 2015-2016 навчальному році працює над проблемою

«Створення комфортних умов для самореалізації та самовдосконалення особистості учня й забезпечення якості освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу»

ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ

НА 2015 – 2016 н. р.

1. Набуття, поглиблення і оновлення психолого-педагогічних і методичних знань.

2. Виявлення умов ефективного формування в учнівській молоді життєвої компетентності.

3. Оволодіння новими прогресивними технологіями – сучасним інструментарієм навчання.

4. Творча трансформація набутих знань і вмінь, освоєного досвіду в практику.

5. Опанування та впровадження в практику своєї роботи технологій особистісно – орієнтованого уроку.

6. Провадження та вдосконалення інтерактивних інформаційних моделей як елементів педагогічної технології.

7. Підвищення пізнавального потенціалу уроку і забезпечення кінцевих результатів шляхом впровадження новітніх технологій продуктивного навчання.

8. Активізувати діяльність зі збагачення змісту, форм і методів позакласної роботи з учнями, спрямованої на розвиток і активізацію пізнавального інтересу.

 


26 квітня 2016 року – 30-а річниця страшної аварії на Чорнобильській АЕС.
Спонукаючи учнів до того, аби вони замислилися над тим, до яких страшних наслідків може привести звичайна людська халатність та байдужість, як ціною власного життя і здоров’я ліквідатори аварії врятували світ від ядерної катастрофи, викладач фізики Суховірська Л.П. запропонувала учням підготувати доповіді та презентації на тему: «Чорнобиль –30».
5555


 

В рамках  декади природничо-математичних дисциплін членами методичної комісії були проведені відкриті уроки та виховні заходи з використанням інноваційних технологій навчання.
Мета: підвищення педагогічної майстерності з проблеми впровадження інноваційних технологій.

У веселу захопливу мандрівку запрошують вас природничі науки – математика, фізика, хімія, біологія, інформатика. Під час квітневого тижня цих наук ви переконаєтеся, що її Величність Наука буває різною – веселою і мудрою, таємничою і чарівною, пристрасною і поміркованою.  Її символ – веселка, адже це – світло, радість, краса і надія. 

План-подорож

Викладач Шевчук О.Г. провела відкритий урок з теми: “Алюміній як хімічний елемент і проста речовина. Фізичні і хімічні властивості алюмінію. Амфотерні властивості алюміній оксиду і алюміній гідроксиду”.

Викладач Сікорська А.І. провела відкритий урок з теми: “Інтеграл та його застосування”. 

Викладач Суховірська Л.П. провела позакласний захід “Лінзи” з використанням інноваційних технологій навчання та відкритий урок з теми: “Електричні станції. Передача і використання електричної енергії”.

 

555

Сонячна електростанція с.Іванівка, Кіровоградська область

111

B612_20160603_104133 - копия

B612_20160603_104527 - копия

Відеоматеріали до заходу “Лінзи”

“Чи існує життя на Марсі?”