• Травень 3, 2016

Бібліотекар

Методична проблема:

Роль книги у вихованні і розвитку інноваційної особистості учня – читача”

Актуальність проблеми: розвивати інтерес учнів до знань, відродження духовності, традицій українського народу, шанобливо ставитись до книги, черпати із книги, як із найчистішого джерела, знання і почуття любові до своєї Вітчизни, до свого народу.

3333
Виховний захід на тему: «Героям Кіровоградщини присвячується»

ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ

Випускники ДНЗ «ПТУ № 8 м. Кіровоград»

 

67888

Виховний захід  на тему«Герою України присвячується!»

 

Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові і чорної зради. Зараз іде безглузда війна, в якій на захист України стали її найкращі сини. Багато з них ніколи не повернуться додому, не обіймуть своїх рідних, бо поклали своє життя на вівтар боротьби за свободу України. У неоголошеній російсько-українській війні на Донбасі віддали своє життя славні сини Кіровоградщини.  Прикладом мужності та героїзму є подвиг підполковника Юрія Вікторовича Коваленка – безстрашного та мужнього  воїна, патріота

67788

 

 

БЕЗПЕКА  В ІНТЕРНЕТІ

 

Практично кожна сучасна людина є активним користувачем Інтернету. Хтось знає, хтось здогадується, а хтось вже стикався з проблемами безпеки власного комп’ютера і особистої інформації. Вся ця загроза виходить з мережі, так що слід дотримуватися кількох правил безпеки.

1. Перш за все, слід встановити на свій комп’ютер необхідний захист, а саме антивірусне програмне забезпечення відомого виробника. Його необхідно регулярно оновлювати, про що забувати не слід.

2. Дуже важливо намагатися не розміщувати в мережі особисту інформацію, таку як ваше ім’я, адреса, телефони тощо.

3. Ніколи не відповідайте на спам. 

4. Не відкривайте і не запускайте файли або програми, які прислали вам невідомі люди. У них може міститися що завгодно і в більшості випадків  віруси.

5. Якщо навіть від ваших знайомих приходять підозрілі повідомлення, не відповідайте і не відкривайте їх, оскільки їх сторінки можуть бути зламані і використані шахраями. Це дуже поширене явище.

Не виконуйте операцій зі своїми банківськими рахунками через Інтернет у громадських місцях та Інтернет-кафе. Це дуже небезпечно.

6. Важливо не зберігати свої паролі на комп’ютері. Краще використовуйте для цього зовнішні носії, тобто ту ж звичайний папір або блокнот, або ж зберігайте їх у спеціальних програмах, захищених від злому.

7. Не виконуйте жодних дій, що вимагаються  в повідомленнях, отриманих від невідомих користувачів на вашу електронну пошту. В іншому випадку нічого хорошого не чекайте.

Поради

1. Уважно відносьтеся до всіх електронних листів, які містять посилання на інші ресурси. Далеко не завжди зазначена посилання веде туди, куди вказано в описі.

2. Не надсилати особисту та конфіденційну інформацію з мережі, якщо вона не зашифрована.

3. Уважно ставтеся до адрес сайту, які схожі на сайти великих компаній або відомих брендів. Створенням подібних ресурсів займаються шахраї, єдиною метою яких є обман клієнтів та збір особистої інформації.

4. Використовуйте тільки надійні пін-коди та паролі для доступу до різних ресурсів, соціальних мереж, електронної пошти і т.п. Не використовуйте однаковий, нехай навіть складний, пароль для кількох сайтів.

5. Встановлюйте на свій комп’ютер антивіруси, регулярно оновлюйте їх і ніколи не відключайте, оскільки вірус може проникнути на ваш комп’ютер в будь-який момент

Запорука безпеки в Інтернеті – надійний пароль

Працюючи або розважаючись в Інтернеті, ми реєструємося на масі сайтів. Щоб ваш логін і пароль не потрапили в чужі руки, а ваша особиста переписка не стала надбанням громадськості, дуже важливо дотримуватися безпеки в Інтернеті.

Часто користувач не може придумати пароль і використовує прості поєднання букв або цифр по типу “qwerty” або “123456”. Але такий пароль дуже легко підібрати, і при спробі злому хакери перевіряють такі комбінації в першу чергу. Тому дійсно безпечний пароль повинен відповідати певним критеріям.

Пароль не повинен складатися з простого слова, небажано використовувати в якості пароля своє ім’я, прізвище, дату народження, імена близьких людей і т.п. Краще використовувати не слово, а безглузду комбінацію букв. Якщо вам важко її придумати, наберіть українське слово в англійській розкладці, наприклад, слово “захист” перетворюється в “pfobnf”. Але, знову ж таки, українське слово не повинно бути занадто простим, до того ж, багато зломщиків пароля з цією хитрістю знайомі.

Кращий пароль – це комбінація великих і малих літер, цифр і спецсимволів в довільному порядку. Чим важливіше для вас пароль   на тому чи іншому сайті, тим складніше він повинен бути. Багато сайтів визначають ступінь безпеки вашого пароля при реєстрації і не дають можливості використовувати занадто простий пароль.

Ті ж вимоги відносяться і до секретного питання, службовцю для відновлення забутого пароля. Занадто просте питання з очевидною відповіддю, відомим не тільки вам, анітрохи не убезпечить ваш аккаунт електронної пошти. Краще замість стандартного секретного питання придумати власний, відповідь на який буде відомий тільки вам. Це підвищить вашу безпеку в Інтернеті. Якщо сайт, на якому ви реєструєтесь, пропонує здійснити прив’язку вашого аккаунта до номера мобільного телефону – скористайтеся цією можливістю, тоді при втраті пароля він прийде не на електронну пошту, а у вигляді SMS. Погодьтеся, зловмисникові важче отримати фізичний доступ до вашого телефону, ніж до електронної поштової скриньки.

Для забезпечення безпеки в Інтернеті дуже важливо правильно зберігати ваш пароль. Найкраще запам’ятати його напам’ять і ніде не записувати – тоді ймовірність того, що він потрапить у чужі руки, мінімальна. Якщо ви не можете обійтися без підказки, придумайте кодову фразу, в якій буде зашифрований ваш пароль. Існують також програми для збереження паролів, які зберігають всі ваші паролі в базі даних. Але для доступу до бази теж використовується пароль, так що занадто довіряти програмам не варто.

Багато браузерів пропонують зберігати ваші паролі. Але якщо ви дорожите безпекою в Інтернеті, зберігайте паролі в браузері тільки на вашому особистому комп’ютері, до якого маєте доступ тільки ви. На роботі, в університеті або в інтернет-кафе запам’ятовувати пароль в браузері не варто. При роботі з чужого комп’ютера при вході на сайт, що вимагає авторизації, ставте галочку біля фрази “чужий комп’ютер” або “не запам’ятовувати пароль”, якщо така функція присутня. Закінчуючи роботу з сайтом, обов’язково натисніть на кнопку “вихід”, інакше наступний користувач, який сяде за комп’ютер, отримає доступ до вашого аккаунту.

Намагайтеся на різних сайтах використовувати різні паролі. Наприклад, пароль вашої електронної пошти не повинен співпадати з паролем в соціальній мережі. Щоб підвищити рівень безпеки в Інтернеті, використовуйте різні електронні поштові скриньки для особистого листування і для реєстрації на сайтах. З електронною кореспонденцією краще працювати не безпосередньо в браузері, а в спеціальній програмі – поштовому клієнті.

Ваш пароль можуть перехопити і за допомогою спеціальних скриптів. Наприклад, в соціальних мережах популярні скрипти, що дозволяють відзначити відразу всіх друзів на фотографії. Вам пропонується просто скопіювати код та вставити його в адресний рядок браузера. Можливо, цей код і правда безпечний – але якщо ви не розбираєтеся в скриптах і не впевнені на 100%, як працює код, ризикувати не варто, якщо ви не хочете втратити свого аккаунта. З тих же міркувань безпеки в Інтернеті постарайтеся не використовувати програми, що пропонують скачати з соціальних мереж музику і відео, якщо вони пропонують вам ввести свій логін і пароль.

Для перехоплення паролів використовуються трояни – шкідливі програми, які маскуються під нешкідливі файли. Щоб убезпечити свої особисті дані, не завантажуйте файли з недовірених джерел і не запускайте незнайомі програми. Обов’язково встановіть на свій комп’ютер антивірусне ПЗ – існує безліч антивірусів, і багато безкоштовні антивіруси не поступаються по надійності і функціональності комерційним. Також підозрілі файли і посилання можна перевірити онлайн, щоб упевнитися в їх безпеці.

Ваша безпека в Інтернеті знаходиться в ваших руках, тому тільки в ваших силах зробити так, щоб ніхто не дізнався ваш пароль і не скористався особистою інформацією в поганих цілях.

 

Освітні портали та віртуальна бібліотека

Портал – (від англ. portal) – прийшло з архітектури і означає центральний вхід. В інтернеті, портал – це веб-сайт, який виконує роль відправного пункту для пошуку в інтернеті. Існують горизонтальні портали – загального характеру та вертикальні – тематичні, які надають певний набір сервісів для своєї аудиторії.

www.school.holm.ru – портал “Шкільний світ”            www.colledg.ru – “Відкритий коледж”
Уроки – цікаво! Здивуй всіх на уроці фактами, яких не має в жодному підручнику!
http://pergam.chat.ru/ – література – енциклопедичний проект, присвячений античній літературі.
http://wgeo.ru – географія – країни та міста, материки і океани, населення і природа нашої планети.
http://nature.worldstreasure.com/ – географія – илюстровані і класифіковані за географічним положенням матеріали про природні явища та чудеса
Юним науковцям
Поглиблене вивчення предметів, наукові проекти для школярів
http://www.excurs.ru/ – довідкові матеріали з геральдики
http://m31.spb.ru/ – карти й каталоги зіркового неба, галерея зображень космічних об’єктів. Тексти книг з космонавтики.
www.slovnyk.org.ua – поліглотам – українсько-білорусько-польсько-російсько-англійський тлумачний словник. Електронний перекладач.
Віртуальні підручники
http://ukrreferat.com/ – підручники з різних предметів
http://www.yamal.org/ook/ – опорний орфографічний компакт з російської мови
http://kvant.mccme.ru/rub/12.htm – за сторінками шкільних підручників з математики
http://www.gomulina.orc.ru/ – електронний підручник з астрономії

Освіта on-line

Сьогодні з Інтернетом можна здобути дистанційну освіту. Це процес, значна частина якого здійснюється викладачем, віддаленим у просторі та часі від учня це знання “з доставкою додому”. Класно!”
http://mova.kreschatic.kiev.ua/ – уроки державної мови
Електронні бібліотеки та електронні каталоги
У багатьох бібліотеках сьогодні можна знайти необхідний документ в ЕК (електронному каталозі), і замовити його копію за допомогою служби ЕДД (електронної доставки документів), а можна й почитати книгу в електронному варіанті:
http://www.nbuv.gov.ua/internet/libukr.html – адреси українських електронних бібліотек
http://kvant.mccme.ru/ – науково-популярний фізико-математичний журнал “Квант”
Довідкове бюро Інтернету
Електронні енциклопедії, словники, довідники
http://www.dic.academic.ru – словники та енциклопедії на всі смаки
http://www.chl.kiev.ua/ – Державна бібліотека України для дітей сьогодні має на сайті рубрику “Eлектронна бібліографічна довідка”- все про дитячу літературу!
Для старанних, але …
… дуже завантажених підкажемо декілька адрес “готових” знань, та не дуже захоплюйтесь
http://br.com.ua/ – реферати українською мовою
http://www.referatov.com.ua/ – реферати – реферати з різних тем українською та російською мовами
http://ukrreferat.com/lib.htm – реферати українською мовою
Куди піти вчитися і що треба знати, щоб скласти вступні іспити
http://www.meta.ua/topics.asp?t=99 -навчальні заклади України на сторінці пошукового серверу META
http://www.postupi.ru/uchebniki.html – на сторінках цього російського сайту ви знайдете підручники з різних предметів, в яких дуже стисло поданий матеріал необхідний для вступу до ВУЗів.

 

Віртуальна бібліотека

Віртуальна бібліотека суспільно – гуманітарної підготовки

 1. http://bestlessons.at.ua/index/ukrajinska_mova_ Українська мова, Розділ «Морфологія. Орфографія»
 2. http://bestlessons.at.ua/index/ukrajinska_mova – Українська мова, Розділ «Узагальнення і систематизація вивченого» Урок-подорож країною знань
 3. http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16 – Українська мова
 4. http://osvita.ua/school/lessons_summary/mova/ – Українська мова. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA.
 1. http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16– Англійська мова
 2. http://bestlessons.at.ua/index/nimecka_mova 0-222– Німецька мова. Розділ Я, моя сім’я, мої друзі. Покупки. Харчування. Спорт. Мистецтво. Презентація проекту “Моя улюблена картина”
 3. http://osvita.ua/school/lessons_summary/english/ – Англійська мова. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA
 4. http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16– Українська література
 5. http://bestlessons.at.ua/index/ukrajinska_literatra 0-31 – Українська література
 6. http://osvita.ua/school/lessons_summary/literature/ – Українська література. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA
 7. http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16 – Світова література
 8. http://osvita.ua/school/lessons_summary/in_lit/ – Світова література. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA
 9. ukrlib.com – українська бібліотека “Джерело”
 10. mislenedrevo.com/ua/studies/pyvovar/ – Мислене древо (Українські інформаційні ресурси для освіти і науки)
 11. ukrlib.com – українська бібліотека “Джерело”
 12. mislenedrevo.com/ua/studies/pyvovar/ – Мислене древо (Українські інформаційні ресурси для освіти і науки)
 13. lib-gw.univ.kiev.ua – наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка
 14. www.ukma.kiev.ua/ukmalib/UKRAINE/ukraine.html – наукова бібліотека Національного університету “Києво-Могилянська Академія”
 15. boogle.com.ua – проект “boogle” – перша онлайн-бібліотека, яка містить посилання на всі україномовні книги, що доступні для вільного перегляду
 16. lib.profi.net.ua – онлайн-бібліотека
 17. www.ukrlib.com.ua – бібліотека української літератури. Класична, сучасна література, біографії; корисна інформація для школяра
 18. www.ae-lib.org.ua – бібліотека світової літератури – оригінали та переклади
 19. poetry.uazone.net – поетика – класична та сучасна українська поезія
 20. chtivo.org.ua – Е-бібліотека “Чтиво” – україномовна література на всі смаки
 21. www.lib.proza.com.ua – Лібрарій. Багато класичної та сучасної літертури
 22. www.vidrodzhenia.org.ua – Відродження – КНИГИ онлайн-бібліотека видавництва “Відродження”(Дрогобич)
 23. exlibris.org.ua – українська електронна бібліотека: історія, публіцистика, художня література
 24. histori.franko.lviv.ua – Нариси історії України – доступні вільно підручники з історії
 1. http://osvita.ua/school/lessons_summary/history_ukraine/– Історія України. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA
 2. http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16– Всесвітня історія
 3. http://poetry.uazone.net/.  Поетика. Бібліотека української поезії
 4. http://wwukrlib.com.ua/books/ Бібліотека української літератури
 5. http://wwae-lib.org.ua/ Бібліотека світової літератури
 6. http://chtyvo.org.ua/ Е-бібліотека «Чтиво»
 7. http://www.velib.com/ Безкоштовна віртуальна електронна бібліотека
 8. http://www.gumer.info/ Бібліотека Гумер

 

Віртуальна бібліотека  природничо – математичної підготовки

Використовуючи можливості інформаційно-комунікаційних технологій в рамках проектної діяльності, учні Державного навчального закладу “Професійно-технічне училище №8 м. Кіровоград” під керівництвом викладача Суховірської Л.П. були залучені до збирання, зберігання, оброблення, інтерпретації та подання інформації в різній формі з теми «Електродинаміка», використовуючи комп’ютерні мережі, Інтернет технології та он-лайнові засоби навчання. В результаті такої діяльності, ними був створений «Ресурсний центр з фізики», який містить підручники, відеоматеріали, публікації, тестові, лабораторні, контрольні роботи, обладнання та прилади кабінету фізики та інше.

http://rcf-ptu.in.ua

http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16 – Математика(домашня робота)

 1. http://osvita.ua/school/lessons_summary/math/– Математика. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA
 2. http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16– Географія
 3. http://osvita.ua/school/lessons_summary/nature/– Природознавство. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA
 4. http://osvita.ua/school/lessons_summary/informat/– Інформатика. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA

Віртуальна бібліотека фізичної культури

 1. http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16– Фізкультура
 2. http://bestlessons.at.ua/index/fizichna_kultura_0-124– Фізична культура,. Розділи: Гімнастика, Туризм, Спорт
 3. http://osvita.ua/school/lessons_summary/sport/– Фізична культура. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA
 4. http://disted.edu.vn.ua/courses/view/16– Основи здоров’я Основи здоров’я (Основи здоров`я
 5. http://bestlessons.at.ua/index/osnovi_zdorov39ja_-194– Основи здоров’я,  Розділ Соціальна складова здоров’я
 6. http://osvita.ua/school/lessons_summary/health/– Основи здоров’я. Конспекти та розробки уроків – Освіта. UA

Віртуальна бібліотека будівельних професій

Малярні роботи

 1.  http://bibliograph.com.ua/spravochnik-5/ О.Д. Білоусов «Технологія малярних робіт».
 2. https://spectehnologia.pp.ua/uroky-malyarni-roboty.html Г.М. Добровольський «Малярні і шпалерні роботи».
 3. https://spectehnologia.pp.ua/uroky-malyarni-roboty.html Т.Є. Остапченко «Технологія опоряджувальних робіт».
 4. https://spectehnologia.pp.ua/uroky-malyarni-roboty.html А.С. Нікуліна, С.Г. Заславська, Н.Г. Ничкало «Малярні роботи» в 3-х частинах.
 5. http://shag.com.ua/programi–malyarni-roboti.html Урок«Підготовка поверхонь під пофарбування».
 6. https://www.youtube.com/watch?v=WoSiFu3pGMo Навчальний фільм

 

Сантехніка

bibliotekar.ru > САНТЕХНИКА Справочник мастера-сантехникаСправочник мастера-сантехника. Раздел:  Быт.СПРАВОЧНИК МАСТЕРА-САНТЕХНИКА

 1. narod.ru> Справочник сантехника
 2. com> Сантехника | Mexalib Сантехника
 3. com> Сантехника  Журавлев Б.А.Справочник мастера-сантехника.1981.
 4. com> Сантехника Сантехника. Как все устроено и как все починить. Волков В.А.
 5. net> Котельников В.С. – Новейший справочник сантехника
 6. cishhistina.idhost.kz>  proektant.org > Справочник слесаря-сантехника. Хоружий П.Д., Ткачук А.А., Пих М.М. – Сп.Современный ремонт сантехники и электрооборудования в квартире, офисе, на даче.
 7. ru > Справочник домашнегосантехника
 8. ru > Справочник Техническая информация  Книги , учебники , руководства по сантехнике. Расчетные таблицы по сантехнике. Слесарю-сантехникуСправочник.
 9. ucoz.ru> Книги, учебники
 10. ru Книга “Универсальный справочник сантехника. Установка…”
 11. ru> О книге “Универсальный справочник сантехника. Установка, ремонт, эксплуатация”. Предлагаемая книга построена на существующих нормах и методах проведения…

Зварювальні роботи

 1. http://bamper.info/690tehnologya_elektrodugovogo_zvaryuvannya_pdruchn.html

І.В. Гуменюк «Технологія електродугового зварювання».

 1. http://www.dk-books.com/book/38400/ І.В. Гуменюк «Обладнання і технологія газозварювальних робіт».
 2. http://www.twirpx.com/file/485405/ О.М. Костін «Зварювальні матеріали».
 3. http://www.twirpx.com/file/485405/ І.І. Петрова  «Технологія зварювальних робіт

 

Віртуальні онлайн – бібліотеки

 1. http://shag.com.ua/oblasna-biblioteka-dlya-yunactva-im-o-m-bojchenka-v4.html Бібліотека ім. Бойченка

https://uk.wikipedia.org/wiki/Кіровоградська обласна  наукова бібліотека імені Д. Чижевського

 1. http://www.lib.kr.ua/ Бібліотека для юнацтва
 2. http://www.nbuv.gov.uaНацiональна бiблiотека Украiни iменi В.I.Вернадського.
 3. http://www.library.edu-ua.netДержавна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського.
 4. http://www.koob.ruКуб – електронна бібліотека.Знання про те, як стати щасливими і успішними.
 5. http://libkruz.comВелика Кримська електронна бібліотека.
 6. http://www.krelib.comКримська електронна бібліотека.
 7. http://www.mirknig.comСвіт книг.
 8. http://www.twirpx.com Електронна бібліотека.
 9. http://el-biblioteka.at.ua Електронна бібліотека.
 10. http://publ.lib.ruПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА
 11. http://www.alleng.ru”Для всіх, хто навчається.” Велика бібліотека навчально-методичної літератури.
 12. http://metodportal.netМетодичний портал. Українські підручники з математики.
 13. http://ihtik.lib.ruЕлектронна бібліотека Іхтіка.
 14. http://royallib.ruЕлектронна бібліотека RoyalLib.ru.
 15. http://lib.adtm.ruБібліотека розумних книг.
 16. http://www.dissercat.comЕлектронна бібліотека дисертацій. Більше 750 000 повних наукових текстів.
 17. http://dic.academic.ru Словники та енциклопедії.
 18. http://www.biblioclub.ruУніверситетська бібліотека (онлайн).
 19. http://padabum.comБезкоштовна електронна бібліотека.
 20. http://elibrary.ruНаукова електронна бібліотека.
 21. http://edu-lib.netОнлайн-бібліотека навчальної літератури.
 22. http://portfel.at.uaУсі шкільні підручники.

Літературно-мистецька виставка “Україна в умовах незалежності. Від 1991 року до сьогодення”

В рамках заходів відзначення 27-ої річниці незалежності України та 100-річчя Української Державності, з метою утвердження серед учнівської молоді традицій державотворення, підвищення авторитету Української держави та забезпечення гідного відзначення річниці незалежності у Центральноукраїнському професійному будівельному ліцеї було організовано літературно-мистецьку виставку “Україна в умовах незалежності. Від 1991 року до сьогодення”

082018 0832018

Книжкова виставка “Одна в нас земля і одна Україна”

На допомогу класним керівникам у підготовці до проведення Першого уроку, в бібліотеці ДЗП(ПТ)О “Центральноукраїнському професійному будівельному ліцеї” організовано книжкову виставку “Одна в нас земля і одна Україна”. Де представлено книги пов’язані з історією нашої держави та літературу рідного краю. Любов до України починається з любові до своєї малої батьківщини, з куточка, де розташований наш дім. Любити рідний край – означає знати його історію, шанувати і продовжувати славні народні традиції. Мета – наблизити сучасників до свого коріння, відкрити ще не пізнані сторінки біографії України та рідного краю, сприяти вихованню громадянськості та патріотизму у молоді.

IMG_20180830_115006 IMG_20180830_114440 IMG_20180830_113236

ДОЗІР – «Кіровоградщино, що в імені твоєму?» до 80-річчя утворення Кіровоградської області

15 січня 2019 року учні державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» прийняли участь у заході проведеному на базі міської бібліотеки імені Тобілевича до 80-річчя утворення Кіровоградської області.

Учні отримали змогу поглибити свої знання про історію створення Кіровоградської області. Захід був насичений інтерактивними вправами, що активізувало пізнавальний інтерес учнів та формувало їх критичне мислення.

89

“Соборній Україні 100 років”

Учні нашого навчального закладу взяли участь у заході на базі міської бібліотеки-філії ім. Івана Тобілевича, присвяченому 100-річчю Дня Соборності України «Єднання в ім´я майбутнього України», проведеного на базі міської бібліотеки-філії ім. Тобілевича. 

Вони прослухали цікаві факти про це державне свято, переглянули істоичні документальні кадри про події, які відбувалися 100 років тому. Учні взяли участь у слайд-вікторині, яка допомогла їм пригадати і засвоїти важливі факти з історії України. А також переглянули літературу на ювілейній фотодокументальній виставці “Віковічна мрія українського народу”. Цей захід спрямований на максимальну включеність дітей у виконання завдань, розвиток логічного та креативного мислення.

16

“Вічне слово Кобзаря”

До 205-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в бібліотеці ДЗП(ПТ)О “ЦПБЛ” організовано книжкову виставку “Вічне слово Кобзаря”

IMG_20190307_095144      IMG_20190307_095103