• Травень 3, 2016

Фізичне виховання

Фізична культура є невід’ємною частиною комплексного виховання учнів в професійній освіті. Надає можливість учням покращення їх здорового стану, сприяє більш активному спілкуванню учень-вчитель та найкращому засвоєнню учбової програми.
Фізична культура своїми навичками впливає на здорове фізичне життя учнів, залучують до активного життя в учбовій групі, навчальному закладі та суспільстві.
Фізична культура виховує почуття колективізму, сприяє здоровому спілкуванню в осередку учнів. Зароджує в учнів почуття впевненого подолання життєвих перешкод, наповнює життя учня відчуттям цілеспрямованого вибору в житті, перешкоджає згубним звичкам та веде до здорового та активного способу життя.

Керівник фізичного виховання навчального закладу

Шлєєв Олександр Михайлович

image (1)
Викладач фізичного виховання

Оленич Валерій Олександрович

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Різні види спортивних секцій

????????????????????????????????????

SONY DSC   SONY DSC????????????????????????????????????

ІІ тур І ліги чемпіонату України з настільного тенісу

З 24 по 27 листопада 2016 року у спортивному залі державного навчального закладу «Професійно-технічне училище № 8 м. Кіровоград» відбувся ІІ тур І ліги чемпіонату України з настільного тенісу.

У чемпіонаті приймали участь 12 команд зі всієї України, в т.ч. команда м. Кропивницького.

 

img_20161202_123632
 

img_0024
 

SONY DSC
 

SONY DSC
 

SONY DSC
 

SONY DSC
 

SONY DSC

На базі ДНЗ “ПТУ-8 м. Кіровоград” провели обласну спартакіаду з настільного тенісу, шахів та шашок серед учнів професійно-технічних навчальних закладів

dsc05156
dsc05145
dsc05152