• Травень 3, 2016

Гуртожиток

Учні, які навчаються в нашому навчальному закладі, безкоштовно забезпечуються гуртожитком, що знаходиться на території училища.

Гуртожиток розрахований на 170 чоловік, тому всі бажаючі учні стовідсотково забезпечуються місцями в ньому.

В 4-х поверховій споруді розміщені кімнати, де проживають по троє і більше учнів. На І-му поверсі гуртожитку розміщені: кімната самопідготовки, кімната для приготування їжі, комора, ізолятор, кабінет коменданта.

В розпорядженні мешканців гуртожитку є душ з гарячою водою, пральна машина-автомат.

Гуртожиток поділений на дві половини: жіночу і чоловічу. Вихователі гуртожитку знаходяться з учнями до 2200, проводять з ними різні форми виховної роботи, а саме: вечори відпочинку, конкурси на кращу кімнату та поверх, бесіди, інформаційні години та години  спілкування, контролюють дотримання мешканцями правил проживання та режим роботи гуртожитку.

В гуртожитку активно працює учнівське самоврядування.

Специфікою системи  виховної роботи нашого навчального закладу є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку, відірвана від сім’ї, і тому саме напрям роботи – створення для мешканців комфортних житлово-побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних.

Виховна робота у гуртожитку училища проводиться згідно з річним планом роботи. Робота  спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, а також розвитку художньо-естетичних смаків та творчих здібностей учнів. Виховна робота в гуртожитку здійснюється диференційовано, з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, їх психофізичних особливостей у різноманітних організаційних формах, які забезпечують функціонування безперервного виховного процесу в позаурочний час.

Ініціатором та організатором більшості виховних заходів є рада гуртожитку. Вона обирається з числа найбільш авторитетних і активних учнів. Рада гуртожитку є суспільним органом самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації в організації позакласної роботи, покращення побутових умов учнів. Вона забезпечує підтримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, керує роботою з питань самообслуговування, проводить щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в учнів почуття відповідальності за збереження державного майна.

Виховна робота в гуртожитку проводиться під керівництвом вихователя гуртожитку Березневич А.

 

Вихователь гуртожитку Березневич А.
 

Вихователь гуртожитку Березневич А.

 

 

Комендант гуртожитку Волощук Валентина Борисівна відповідає за створення комфортних житлово-побутових умов для мешканців. Створює в гуртожитку затишок та привабливість для учнів. Комендант слідкує за дотриманням чистоти та порядку в кімнатах та в приміщеннях загального користування. Організовує та проводить санітарні дні. Відповідає за збереження матеріальної бази гуртожитку.

DSC04156бб - копия

Комендант гуртожитку Волощук В.Б.

Наш гуртожиток

DSC08718

DSC08713

DSC08709

DSC08701

DSC08704

DSC08722