• Травень 3, 2016

Гурткова робота

Розклад гуртків та секцій навчального закладу

333

В нашому училищі функціонують два гуртки художньої самодіяльності вокального жанру:

гурток «Естрадного вокального співу»,

вокальні ансамблі «Гармонія» і «Мальва»

В ці гуртки залучаються учні, які мають,перш за все, хороший музичний слух. На репетиціях учасники гуртків вокального жанру не лише розучують вокальні твори, але й займаються постановкою голосу, навчаються співочому диханню, формують гарний музичний смак.

Солісти-вокалісти та ансамблі «Мальва» і «Гармонія» зі своїми номерами виступають на всіх концертах і заходах в училищі, так і приймають участь в загальноміських заходах.

Про творчість керівника гуртків Любов Дмитрівну Грубу, яка і сама пише музику, було створено 7 телепередач «Камертон душі», де її пісні виконували учасники гуртків вокального жанру.

Груба Любов Дмитрівна, керівник гуртків

Вокальний ансамбль “Мальва”

 

 

Гурток естрадного сольного співу

 

 

Вокальний ансамбль “Гармонія”

 

Футбольний гурток

Футбол – спорт номер один у світі. Футбол – командний вид спорту. Тому не дарма в ДНЗ «ПТУ №8 м. Кіровоград» дуже давно заснований футбольний гурток під назвою «Будівельник» для залучення якомога більшої кількості учнів училища та пропаганди здорового способу життя. Футбольна команда постійно бере участь в обласних змаганнях серед учнів ПТНЗ, де неодноразово перемагала та здобувала призові місця. Серед гравців команди були такі, які після закінчення навчання грали в професійних та аматорських клубах:
1. Кілик Антон – «Зірка – 2» м. Кіровоград
2. Нестеренко Тарас – «Зірка – 2» м. Кіровоград
3. Васканян Владислав – «Гідросила» м. Кіровоград
4. Барборош Василь – «Зоря» м. Гайворон
На тренуваннях гравці команди «Будівельник» ДНЗ «ПТУ №8 м. Кіровоград» здобувають первинні уміння та навички техніки зупинки м’яча, техніки довгої, середньої та короткої передачі м’яча, техніки удару по м’ячу та обманних рухів, техніки гри в захисті та в нападі. Всі здобуті уміння та навички гравці відпрацьовують у тренувальних і товариських іграх. Наполегливість на тренуваннях допомагає гравцям вийти на новий рівень гри та перейти до аматорських та професійних команд під час та після закінчення навчання в ДНЗ «ПТУ №8 м. Кіровоград».

Керівник гуртка Ткаченко Дмитро Олександрович

IMAG0510

 

 

Футбольна команда “Будівельник”

 

Гурток “Гітаріст”

Завдання.
Вивчення в невеликому обсязі знань з елементарної теорії музики. Читання буквено-цифрових позначень акордів. Вміння читати нотний текст та виконувати його на інструменті. Освоєння акомпанімента на різні види техніки. Для більш здібних та бажаючих володіння гітарою у класичному стилі.

“Музичний гурток”

Завдання.
Вивчення в невеликому обсязі знань з елементарної теорії музики. Читання буквенно-цифрових позначень акордів. Вміти читати нотний текст та виконувати його на музичних інструментах таких, як бас-гітара, ритм або соло гітара, клавішні та ударні інструменти.

Керівник гуртків Спірідонов Віктор Сергійович

OLYMPUS DIGITAL CAMERA