“Соборній Україні 100 років”

Учні нашого навчального закладу взяли участь у заході на базі міської бібліотеки-філії ім. Івана Тобілевича, присвяченому 100-річчю Дня Соборності України «Єднання в ім´я майбутнього України», проведеного на базі міської бібліотеки-філії ім. Тобілевича.

Вони прослухали цікаві факти про це державне свято, переглянули істоичні документальні кадри про події, які відбувалися 100 років тому. Учні взяли участь у слайд-вікторині, яка допомогла їм пригадати і засвоїти важливі факти з історії України. А також переглянули літературу на ювілейній фотодокументальній виставці “Віковічна мрія українського народу”. Цей захід спрямований на максимальну включеність дітей у виконання завдань, розвиток логічного та креативного мислення.