Тиждень фізики та астрономії

З 19 по 23 листопада в ліцеї проходив тиждень фізики та астрономії, який проводила викладач фізики Кирієнко Наталія Миколаївна. Метою тижня було поєднання теоретичних знань учнів з практичними навичками; організації навчання через конкурси, ігри; вміння працювати індивідульно та в команді.

Протягом тижня було проведено: інформаційну годину на тему «Техніка майбутнього», учні мали можливість пофантазувати про технічні винаходи, що нас чекають в недалекому майбутньому, а потім переглянули цікаві відео про вже існуючі технічні новинки; брейн-ринг «Таємниці Всесвіту», де учні мали можливість продемонструвати знання космічних об’єктів та явищ; інтелектуальну гру «Найрозумніший», на якій учні змагалися у кмітливості, обізнаності, вмінні бачити фізику навколо нас. Також учні виготовляли стінгазети та презентації різної тематики. Робота під час проведення тижня була спланована так, щоб заходи були цікавими, креативними та корисними.