Архів для Квітень, 2019:

Обласний етап конкурсу фахової майстерності з професії “Маляр”

23 квітня на базі нашого ліцею проходив Обласний етап конкурсу фахової майстерності з професії “Маляр”. У конкурсі приймають участь учні ДЗП(ПТ) О “Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей” та учні Регіонального центру професійної освіти ім. О. С. Єгорова.

“Зробимо життя безпечним”

17 квітня в рамках Тижня “Зробимо життя безпечним” відбувся навчальний квест за участю спеціалістів рятувальної служби “Демонстрація дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій”.

Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня в нашому закладі відзначили Всесвітній день авіації і космонавтики. Разом з викладачем фізики Кирієнко Наталією Миколаївною учні мали змогу відтворити події того знаменного дня, 12 квітня 1961 року, коли почалася нова історія нашої планети – ера завоювання людиною космічного простору. Також дізналися про життя, побут та працю сучасних космонавтів на Міжнародній Космічній Станції.

У нас день народження!

Святкуємо 46 річницю відкриття нашого освітнього закладу.

12 квітня – День довкілля

Слайд3

Наш навчальний заклад долучився до акції “Чисте довкілля – якісне життя”. Учні, разом з викладачами впорядковували територію нашого ліцею.

Тиждень хімії та біології

В рамках тижня хімії та біології був проведений відкритий урок з хімії викладачем Шевчук Ольгою Георгіївною. Досвідчений педагог показала, як завжди, майстерність у проведенні мотиваційної діяльності, методич­но правильно організоване повто­рення раніше вивченого матеріалу та актуалізацію опорних знань, умінь і навичок учнів. Викладач уміло пов’язує мате­ріал теми з життям, виробничим оточенням, у ході подання нового мате­ріалу проводить безпосередню перевірку якості розуміння його учнями.

Фізичний конкурс “Левеня-2019”

IMG_20190403_132308

3 квітня 2019 року пройшов Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня». Координатором проведення конкурсу в ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» виступила викладач фізики Кирієнко Н.М.