Архів для Березень, 2019:

Спартакіада з баскетболу

Учні Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею прийняли участь у зональних змаганнях обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ з баскетболу.

“Протидія домашньому насильству”

21 березня 2019 року відбувся круглий стіл “Протидія домашньому насильству” за участю представників патрульної поліції м. Кропивницького

ПрофFEST-2019

54730045_2320609164850367_3434097700595826688_n

З метою підвищення значущості робітничих професій, презентації кращого досвіду інноваційної діяльності учнівського та педагогічного колективів державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти “Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей”, розвитку соціального парьнерства та популяризації роботи освітнього закладу 18 березня 2019 року в Компаніївській ОТГ було проведено ряд заходів направлених на реалізацію поставлених цілей. Інноваційний  підхід та нетрадиційна подача профорієнтаційного матеріалу викликали не аби який інтерес в учнів шкіл Компаніївського району, а можливість одразу отримати сертифікат майбутнього кваліфікованого робітника сприяла формуванню у дітей розуміння значущості, витребованості та престижності обраної робітничої професії.

“Вічне слово Кобзаря”

IMG_20190307_095103

До 205-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в бібліотеці ДЗП(ПТ)О “ЦПБЛ” організовано книжкову виставку “Вічне слово Кобзаря”

Зі святом 8 Березня!

Привітання від учнів ліцею літературно-музичною композицією “Красу твою оспівано в віках” до Міжнародного жіночого дня. Дорогі жінки, зі святом Вас! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруєте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Ви – чарівні!

Крокуємо в ногу с часом!

5 березня на базі ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» відбулося проведення навчального семінару для будівельників на тему «Теплоізоляція фасадів. Системні рішення Ceresit».

“Вивчай та розрізняй”

У ліцеї відбулося заняття спрямоване на розвиток навичок критичного мислення і не передбачає політичних агітацій. Захід проводився за ініціантиви міжнародної організації IREX в рамках проекту “Вивчай та розрізняй” за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки та посольства Великої Британії в України.