Архів для Лютий, 2019:

Відкритий урок з фізики

viber image 2019-02-25 , 08.30.25

22 лютого в групі №1 відбувся відкритий урок з фізики на тему: “Електричний струм в провідниках”. Викладач фізики Кирієнко Н. М. на своєму уроці вдало поєднувала різні форми і методи роботи. Урок був цікавий та насичений, змістове та навчальне навантаження, моделювання фізичних процесів підтримували інтерес та мислення учнів. Учні активно відповідали на запитання, самостійно […]

Талант треба не лише мати, а і розвивати!

В рамках роботи гуртка технічної творчості на база державного навчального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» майстром виробничого навчання та безпосереднім керівником гуртка        Загороднюком А. В. було проведено відкрите заняття: майстер-клас «Оздоблення виробів з тонколистового металу та дроту».

Майбутнє за молоддю!

З метою створення молодіжної громадської організації учнівської молоді закладів професійної освіти 19 лютого на базі Будинку художньо-технічної творчості м. Кропивницького відбулося ІІ засідання Обласної ради учнівського самоврядування. Учні-лідери представники 14 освітніх закладів професійної освіти міста та області плідно працювали над розробкою проекту Статуту майбутньої молодіжної громадської організації.