Архів для Лютий, 2019:

Відкритий урок з фізики

viber image 2019-02-25 , 08.30.25

22 лютого в групі №1 відбувся відкритий урок з фізики на тему: “Електричний струм в провідниках”. Викладач фізики Кирієнко Н. М. на своєму уроці вдало поєднувала різні форми і методи роботи. Урок був цікавий та насичений, змістове та навчальне навантаження, моделювання фізичних процесів підтримували інтерес та мислення учнів. Учні активно відповідали на запитання, самостійно робили висновки.

Талант треба не лише мати, а і розвивати!

В рамках роботи гуртка технічної творчості на база державного навчального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» майстром виробничого навчання та безпосереднім керівником гуртка        Загороднюком А. В. було проведено відкрите заняття: майстер-клас «Оздоблення виробів з тонколистового металу та дроту».

Майбутнє за молоддю!

З метою створення молодіжної громадської організації учнівської молоді закладів професійної освіти 19 лютого на базі Будинку художньо-технічної творчості м. Кропивницького відбулося ІІ засідання Обласної ради учнівського самоврядування. Учні-лідери представники 14 освітніх закладів професійної освіти міста та області плідно працювали над розробкою проекту Статуту майбутньої молодіжної громадської організації.