Архів для Січень, 2019:

До 100-річчя з дня підписання Акту злуки УНР та ЗУНР

До річниці відзначення підписання Акту злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки у державному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Центральноукраїнському професійному будівельному ліцеї» відбулася інформаційна година «МИ – УКРАЇНЦІ, МИ – ЄДИНІ».

Трансформація наукових ідей у педагогічну практику

23 січня 2019 року відбулися обласні педагогічні читання на тему «Популярне» у підготовці кваліфікованих робітників: трансформація наукових ідей у педагогічну практику», де власним досвідом педагогічної діяльності з колегами поділилися викладачі Долбня В. І., Крикуненко Л. М., Сікорська А. І.

Розумова праця на уроках математики – пробний камінь мислення

В рамках предметного тижня математики у державному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Центральноукраїнському професійному будівельному ліцеї» було проведено ряд тематичних заходів: позаурочний захід «Математичний брейн-ринг», виставка-конкурс стіннівок «У світі математики», відкритий урок на тему «Циліндр та його елементи», який був високо оцінений, як колегами викладача Сікорської А. І., так і методистами НМК ПТО в Кіровоградській області, які були присутні на уроці.

“Соборній Україні 100 років”

Учні нашого навчального закладу взяли участь у заході на базі міської бібліотеки-філії ім. Івана Тобілевича, присвяченому 100-річчю Дня Соборності України «Єднання в ім´я майбутнього України», проведеного на базі міської бібліотеки-філії ім. Тобілевича.

Січнева Педагогічна рада

З метою підведення підсумків роботи ліцею за І-півріччя 2018-2019 навчального року в ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнському професійному будівельному ліцеї» відбулося засідання Педагогічної ради.

Відкритий урок

Відкритий урок спецтехнології для учнів по професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» проводить викладач професійно-теоретичної підготовки Крикуненко Людмила Миколаївна.

ДОЗІР – «Кіровоградщино, що в імені твоєму?» до 80-річчя утворення Кіровоградської області

15 січня 2019 року учні державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» прийняли участь у заході проведеному на базі міської бібліотеки імені Тобілевича до 80-річчя утворення Кіровоградської області.