Архів для Листопад, 2018:

Щоб стати фахівцем треба вчитися шість років, щоб стати професіоналом – все життя!

27 листопада на базі виробничих майстерень ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею» відбувся семінар-практикум «Особливості застосування та експлуатації матеріалів Ceresit TМ для гідроізоляції. Спеціальні добавки в розчинові суміші. Нові фасадні фарби Ceresit TМ». Презентацію новітніх будівельних матеріалів та технологій оздоблення провели регіональні представники провідної кампанії виробника будівельних матеріалів Ceresit TМ на ринку України.

Усвідомлений вибір професії – запорука життєвого успіху!

З учнями І курсу навчання ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею», практичним психологом Нєдєлковою Н. О. та викладачем професійно-теоретичної підготовки Крикуненко Л. М., було проведено виховну годину. Метою цього заходу було переконати учнів у правильності обрання ними майбутньої професії, її витребованості на ринку праці та потреби в ній суспільства та держави.

Лінійка

27 листопада 2018 року у навчальному корпусі ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнському професійному будівельному ліцеї» відбулася лінійка на якій було оголошено результати Конкурсу стіннівок знавців української мови та нагороджено солодким призом учнів групи №10. Заступник директора з ВР Березневич І. Г. ознайомила учнів ліцею з рішеннями стипендіальної комісії та оголосила список учнів, які будуть премійовані у листопаді місяці за вклад у розвиток матеріально-технічної бази ліцею, активну громадську позицію, участь у виховних заходах та учнівському самоврядуванні. Методист Ігуменцова Н. В. представила переможця виборів Президента Ради учнівського самоврядування ліцею – Андрієнко Єлизавету.

Обласна рада лідерів учнівського самоврядування

IMG_0477

26 листопада 2018 року в Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості відбулося І засідання Обласної ради лідерів учнівського самоврядування. Ткачук Станіслав та Придвір Богдан, як представники учнівського самоврядування ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею» прийняли активну участь у обговоренні необхідності розробки Статуту ОРУСу та планів її діяльності на майбутнє. Тренінгові вправи запропоновані учасникам засідання вдало вмотивували діяльність молоді та розкрили можливі горизонти для реалізації запланованих планів.

Вибори президента

З 19 по 23 листопада 2018 року  в ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнському професійному ліцеї» відбувалися вибори ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОЇ РАДИ. 26 листопада відбувся підрахунок голосів виборців та оголошення переможця виборів. За підрахунком голосів: Кандидат №1 Миценко Ігор отримав 13% голосів виборців. Кандидат №3 Ткачук Станіслав отримав 13% голосів виборців. Кандидат №2 Андрієнко Ліза отримала 74% голосів виборців. Вітаємо першого Президента Учнівської Ради Андрієнко Єлизавету. Бажаємо успішної реалізації передвиборчої програми.

Тиждень фізики та астрономії

З 19 по 23 листопада в ліцеї проходив тиждень фізики та астрономії, який проводила викладач фізики Кирієнко Наталія Миколаївна. Метою тижня було поєднання теоретичних знань учнів з практичними навичками; організації навчання через конкурси, ігри; вміння працювати індивідульно та в команді.

День гідності і свободи

23 листопада учні ДЗП(ПТ)О “Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею”  проявили активну громадську позицію та прийняли участь у відзначення Дня гідності і свободи, що відбувся на площі Героїв небесної сотні, що у місті Кропивницькому.