Архів для Вересень, 2018:

Тиждень безпеки життєдіяльності

11 вересня в рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності, на тему: “Молодь за безпечний рух”, перед ліцеїстами виступили представники патрульної поліції щодо попередження травматизму на вулицях і дорогах міста.

Благодійний фестиваль “Мама+я”

10 вересня в рамках проведення благодійного фестивалю “Мама+я” майстри виробничого навчання Стибір О. М., Гребень П. В., Гребень В. В. провели майстер-класи для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Непідробний інтерес та щира зацікавленість дітей, засвідчили актуальність та крайню необхідність у проведенні подібних заходів.

“Україна починається з тебе!”

IMG_20180903_091304

Важливе значення в системі роботи педагога, з формування цінностей учнів, має проведення Першого уроку, який за змістом та формами організаціїє є мотиваційним уроком. Почуття патріотизму – одна з провідних цінностей, що забезпечує включення молоді в життя суспільства, визначає її соціальну  позицію та життєвий успіх.

Новий навчальний рік стартував

ДЗП(ПТ)О “Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей” розпочав черговий навчальний рік у новому форматі. 3 вересня відбулася святкова лінійка, на якій колектив нашого закладу тепло та радісно прийняв у свої ряди першокурсників. Також відбулося нагородження учнів старших курсів за минулорічні особливі досягнення. Бажаємо нових перемог, успіхів, звершень в новому 2018-2019 навчальному році!

1 вересня – День Знань!

1504187147_z-dnem-znan

Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей щиро вітає всіх  із традиційним вересневим святом – Днем Знань! Нехай новий навчальний рік буде набагато яскравішим, крутішим та успішнішим, ніж минулий, і нехай попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог. Нехай він відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе та світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Усім, хто прагне здобути знання, бажаємо досягти своєї мети та впевнено йти дорогою знань. Якщо ти хочеш, віриш, прагнеш, можеш – лише тоді приходить успіх. Вперед до знань!