Архів для Липень, 2018:

Вступна кампанія 2018

i052043

Навчально-практичний центр сучасних будівельних технологій «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» оголошує набір учнів До училища приймаються випускники шкіл на базі 9-ти класів з терміном навчання 3 роки: – монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання; – лицювальник-плиточник; маляр; – муляр; електрозварник ручного зварювання; До училища приймаються випускники шкіл на базі 11-ти класів з терміном навчання 1 рік: – монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; – лицювальник-плиточник; – електрозварник ручного зварювання.

Випуск 2018

7 (1)

У понеділок, 2 липня, відбувся випуск молодих фахівців Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею та вручення їм дипломів та атестатів. Для 128 випускників освітнього закладу  настала мить, яку можна сприймати як першу сходинку до дорослого життя. І училище у святковому вбранні, у сяйві добрих і щирих посмішок зібралося усією родиною щоб привітати своїх вихованців з початком цього нового етапу, а ще пригадати, якими ж були ці роки навчання та набрання професійного досвіду.