Архів для Червень, 2018:

Подяка

images

Адміністрація та педагогічний колектив державного навчального закладу «Професійно-технічне училище №8 м. Кіровоград» висловлює щиру вдячність Кіровоградській обласній організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів та особисто її голові Святуну Григорію Тимофійовичу за надану благодійну допомогу нашому освітньому закладу.

Перемога окремого учня – здобуток всього педагогічного колективу!

30-31 травня у м. Харків проходив заключний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ по професії «Електрозварник ручного зварювання», в якому  приймав участь учень групи №7 Бєлосвєтов Євген. У змаганні кращих із кращих Євгену вдалося продемонструвати високий рівень теоретичних знань й практичних навичок та увійти у переможну десятку. Перемога окремого учня – здобуток всього педагогічного колективу!