Архів для Травень, 2018:

Обласний фестиваль «ПрофFest-2018»

23 травня у парку культури та відпочинку «Ковалівський», з метою популяризації системи професійно-технічної освіти, підвищення значущості робітничих професій, презентації кращого досвіду інноваційної діяльності творчих учнівських та педагогічних колективів закладів професійної освіти, відбувся обласний фестиваль «ПрофFest-2018».

Курси підвищення кваліфікації

З 14 по 18 травня 2018  року на базі ДНЗ «Професійно-технічне училище №8 м. Кіровоград» відбувся підсумковий етап професійно-теоретичного модулю курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, що здійснював Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.

16 травня 2018 року на базі нашого закладу професійної освіти  відбувся Регіональний науково-практичний семінар «Впровадження освітніх інновацій у професійних навчальних закладах: прийоми, методи, технології». До участі у заході долучилися понад 80 педагогічних працівників міста, області, України.

Ми – призери!

Футбольна команда “Будівельник” під керівництвом Д. Ткаченка нашого навчального закладу зайняла почесне друге місце в обласному чемпіонаті серед закладів профтехосвіти, який проходив 17 травня 2018 року в смт. Новгородка!

Конкурс «Безпечна весна»

женя1

За підсумками конкурсу «Безпечна весна» обласного благодійного фонду «Повернення до життя» в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за підтримки МБФ Фонд Схід-Захід» учень групи №4 Васильченко Євген посів І місце у номінації «Кращий малюнок». Вітаємо переможця!