Архів для Квітень, 2018:

Круглий стіл «Протидія домашньому насильству»

Г5

25 квітня 2018 року відбулося засідання круглого столу з елементами тренінгу на тему: «Протидія домашньому насильству» за участю представника служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради та фахівця із соціальної роботи КМЦСССДМ

Доторкнутися до прекрасного…

бандуристи1

19 квітня в актовій залі нашого навчального закладу учні та дорослі прослухали виступ гурту бандуристів, що показали нам всю неповторність української народної творчості.

Колегія директорів

колегія1

11 квітня 2018 року в рамках засідання виїзної колегії управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулося ознайомлення учасників колегії з роботою навчально-практичного центру з монтажу санітарно-технічних систем та устаткування.

Всеукраїнський фізичний конкурс “Левеня-2018”

левеня

18 квітня 2018 року пройшов Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня». Координатором проведення конкурсу в ДНЗ «Професійно-технічне училище № 8 м. Кіровоград» виступила викладач фізики Кирієнко Н.М.

“Поміняй цигарку на цукерку”

сиг1

17 квітня відбулася акція організована учнівським самоврядуванням училища “Поміняй цигарку на цукерку”

Благочинна акція

11 квітня 2018 року в рамках програми відбувся цікавий та змістовний концерт, в якому взяли участь учні нашого навчального закладу. Небайдужі учні дарували присутнім ветеранам частинки свого душевного тепла через художнє слово, а вдячні глядачі дякували юним артистам гучними оплесками.

«Відповідальність вчинку»

ВВ4

З 13.03 по 27.03.2018р. на базі «Професійно-технічного училища №8 » практичним психологом були проведені: Відеолекторій «5 секретів як виховати справжню людину». Заняття з елементами тренінгу «Відповідальність вчинку».