Архів для Лютий, 2018:

Школа молодого заступника

2

15 лютого на базі ДНЗ «ПТУ №8 м. Кіровоград» відбувся обласний методичний захід «Школа новопризначеного  заступника директора з навчальної роботи» під керівництвом Гарбар О. В. та Манукян Н. А.


Відеолекторій «Дружба, любов, секс – дивись не переплутай»

3

12.02 та 14.02.18р. на базі «Професійно – технічного училища №8» практичним психологом Нєдєлковою Н.О.  було проведено відеолекторій «Дружба, любов, секс – дивись не переплутай».


Тиждень «Наркоманія, пияцтво та куріння як прояв девіантної поведінки»

9

З 05.02.2018р. по 09.02.2018р. в державному навчальному закладі «Професійно-технічне училище №8 м. Кіровоград» було проведено ряд тематичних заходів корекційного та просвітницького характеру, спрямованих на профілактику девіантної поведінки, вживання наркотичних речовин, орієнтацію на здоровий спосіб життя, вироблення шляхів попередження та боротьби з негативними проявами у поведінці та шкідливими звичками.


День безпечного Інтернету

6

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Відзначаючи День безпечного Інтернету 7 лютого 2018 року відбувся  онлайн-урок  для учнівської молоді  на тему «Вступ до кібербезпеки»


Засідання творчої групи

4

7 лютого на базі ДНЗ «ПТУ №8 м. Кіровоград» відбулося засідання творчої групи викладачів та майстрів виробничого навчання з розробки навчальних програм до ДС ПТО на модульно-компетентнісній основі з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»