Архів для Січень, 2018:

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня 2018 року педагогічний та учнівський колективи нашого навчального закладу взяли участь в урочистостях присвячених Дню Соборності України. На площі Богдана Хмельницького під час мітингу до присутніх з патріотичним віршем звернувся наш вихованець, учень групи № 10 Прокопов Михайло.

За нами майбутнє!

6-1

В зв’язку з ситуацією, яка склалася в нашій державі, потрібно приділяти особливу увагу предмету “Захист Вітчизни”. Для підвищення продуктивності викладання уроків ми звернулись  за допомогою до заступника керівника громадської організації при ОДА Гречухи Миколи Володимировича, який відгукнувся на наше прохання і разом з головою спілки вірмен Кіровоградської області Хачатуряном Тиграном Самвеловичем подарували нашому навчальному закладу макет автомата АК-47. Щиро дякуємо за допомогу!

Новорічний фестиваль “А ми – талановиті”

27.12.2017 року був проведений новорічний фестиваль “А ми – талановиті”, на якому учні показали свої творчі здібності.

Всеукраїнський тиждень права

З 04.12.17 по 11.12.17 в рамках Всеукраїнського тижня права в ДНЗ “ПТУ №8 м. Кіровоград” було проведено ряд тематичних заходів освітнього та виховного характеру, спрямованих на формування ціннісних орієнтирів та громадської самосвідомості учнівської молоді.