Архів для Січень, 2017:

Творча група викладачів математики

IMG_20170131_114731

На базі ДНЗ “ПТУ8 м. Кіровоград” зібралась творча група викладачів ПТНЗ області з метою розробки завдань для проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики. Навчальний заклад представляли викладачі математики Сікорська А.І. та Суховірська Л.П.

Мітинг вшанування пам´яті

29 січня 2017 року в місті Кропивницькому відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам´яті учасникам боротьби за незалежність України біля станції Крути.

«Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки»

6 (2)

З метою збереження історичної пам´яті про учасників «Бою під Крутами» 27 січня 2017 року в приміщенні обласного краєзнавчого музею учні нашого навчального закладу взяли участь у відкритому заході під назвою: «Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки», організованому обласним будинком художньої та технічної творчості.

Соборна моя Україна

До Дня Соборності України 20 січня 2017 року разом з працівниками міської бібліотеки імені І.Тобілевича був проведений виховний захід під назвою «Соборна моя Україна».

Педагогічні читання

19 січня 2017 року НМК ПТО у Кіровоградській області на базі ДНЗ “ПТУ № 8 м. Кіровоград” були проведені обласні педагогічні читання “Досвід народної педагогіки в умовах інноваційних змін в освіті”.