Архів для Вересень, 2016:

Зі святом, освітяни!

??????????????????????????????????????????????????????????

Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Всеукраїнська науково-методична конференція

28-29 вересня викладач Суховірська Людмила Павлівна прийняла участь у роботі Всеукраїнської науково-методичної конференції “Наукова спадщина Василя Сухомлинського у контексті розвитку освіти особистості впродовж життя”, присвячена 98-й річниці від дня народження Василя Сухомлинського.

“Будь обережним на дорозі”

22 вересня 2016 року  з лекцією про дотримання правил дорожнього руху перед учнями училища виступили представники патрульної поліції м. Кропивницький.

Славимо рідне місто

17 вересня 2016 року педагогічний колектив нашого навчального закладу взяв активну участь в Дні міста.

1 вересня – День знань

В цьому році урочиста лінійка присвячена Дню Знань та початку 2016/2017 навчального року була проведена під назвою: «Незалежності України – 25 років».